UAB TROJUS

Mūsų veiklos pagrindinė kryptis – didmeninė ir mažmeninė prekyba spynomis, cilindrais, rankenomis, lankstais, kita durų furnitūra. Lietuvoje su spynomis dirbame daugelį metų ir gerai žinome durų furnitūros produkciją. Mūsų prekių asortimentas nuolat plečiamas.

Mes esame garsių prekinių ženklų – ROSTEX, HOBES, ABUS Pfaffenhain (gamyklų-gamintojų) atstovai Lietuvoje.

ROSTEX spynos – saugios, sustiprintos, skirtos tiek medinėms, tiek šarvo durims. Rankenų plokštelė kietmetalio varžtais tvirtinama tik vidinėje durų pusėje. Rankenų plokštelė paprastai būna su specialiu „seifu“ cilindrui apsaugoti. Jame tėra siauras tarpelis raktui įkišti, todėl šerdelės neįmanoma ištraukti, nulaužti ar įstumti į vidų. Tai išskirtinai saugios spynos!

Čekijos gamybos HOBES spynos – tai sustiprintos įleidžiamos spynos lauko durims, vidaus durims, varteliams.

ABUS Pfaffenhain GmbH cilindrai yra pagaminti Vokietijoje. Jie priskiriami 5 saugumo kategorijai. Cilindrai turi 5 saugos kaiščius ir atitinka DIN EN 1303 standartus.

Priimame užsakymus sisteminiams užraktams (vienu raktu atrakinamos visos norimos durys)

Mūsų prekių asortimente taip pat rasite ir kitų gamintojų produkcijos, prekiaujame spynomis, rankenomis šarvo, priešgaisrinėms, plastikinėms, aliuminėms ir kt. durims. Asortimente turime durų pritraukėjus, durų ir langų rankenas, atramas durims ir kt.


Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas126273377

PVM kodas LT262733716

Bankas AB SEB Vilniaus bankas

Atsiskaitomoji sąskaita LT227044060000493917

Bankas Swedbank AB

Atsiskaitomoji sąskaita LT917300010101671199