UAB TROJUS

Mūsų veiklos pagrindinė kryptis – didmeninė ir mažmeninė prekyba spynomis, cilindrais, rankenomis, lankstais, kita durų furnitūra. Lietuvoje su spynomis dirbame daugelį metų ir gerai žinome durų furnitūros produkciją. Mūsų prekių asortimentas nuolat plečiamas.

Mes esame garsių prekinių ženklų – ROSTEX, HOBES, ABUS Pfaffenhain (gamyklų-gamintojų) atstovai Lietuvoje.

ABUS Pfaffenhain GmbH cilindrai

yra pagaminti Vokietijoje. Jie priskiriami 5 saugumo kategorijai. Cilindrai turi 5 saugos kaiščius ir atitinka DIN EN 1303 standartus. Priimame užsakymus sisteminiams užraktams (vienu raktu atrakinamos visos norimos durys) Mūsų prekių asortimente taip pat rasite ir kitų gamintojų produkcijos, prekiaujame spynomis, rankenomis šarvo, priešgaisrinėms, plastikinėms, aliuminėms ir kt. durims. Asortimente turime durų pritraukėjus, durų ir langų rankenas, atramas durims ir kt.

ROSTEX spynos

saugios, sustiprintos, skirtos tiek medinėms, tiek šarvo durims. Rankenų plokštelė kietmetalio varžtais tvirtinama tik vidinėje durų pusėje. Rankenų plokštelė paprastai būna su specialiu „seifu“ cilindrui apsaugoti. Jame tėra siauras tarpelis raktui įkišti, todėl šerdelės neįmanoma ištraukti, nulaužti ar įstumti į vidų. Tai išskirtinai saugios spynos!